Кошик
64 відгуків
Металл Импорт ООО
+380980776608
+380937521968
 • picture 1

  Труби емальовані

  Тут Ви зможете знайти труби з емальованим покриттям які призначені для прокладки трубопроводів які можуть служити Вам до 40 років без витрат на ремонт. Емальовані труби не складні в монтажі і обслуговуванні, стійкі до агресивних середовищ, зносостійкі.
  1 2

  Емалеве покриття — на сьогодні найбільш дешевий і ефективний спосіб збільшення терміну служби трубопроводів будь-якого призначення. Труби емальовані для гарячого і холодного водопостачання мають високу хімічну стійкість практично до будь агресивному середовищі, термостійкі, зносостійкі, не дозволяють утворюватися відкладів.

  Термін служби – до 40 років.

  Коефіцієнт гідравлічних опорів при використанні емальованих труб зменшується, що знижує втрати тиску на тертя, тобто потужність, що витрачається на перекачування рідини при використанні емальованих труб буде у багато разів менше, ніж при використанні звичайних труб.>

  По хімічній стійкості вони не поступаються мідним, титановим і свинцевим, а по собівартості в кілька разів дешевше. Застосування емальованих труб з вуглецевих сталей замість нержавіючих дає суттєву економію коштів. До переваг такого покриття належать велика механічна міцність, зокрема, порівняно з іншими видами покриттів — епоксидним, поліетиленовим, пластмасовим, а також більш висока стійкість проти стирання, завдяки чому з'являється можливість зменшити діаметр трубопроводу без зниження його пропускної здатності.

  Використання таких труб дозволяє:
  забезпечити ефективний захист від корозії і блукаючих струмів;

  1. збільшити пропускну здатність на 20%;
  2. знизити гідравлічні втрати;
  3. збільшити термін служби труби в 5 разів;
  4. значно зменшити відкладення на внутрішній поверхні трубопроводів;
  5. порівняно недорого і найбільш ефективно збільшити термін служби трубопроводів в порівнянні з оцинкованими трубами і з наржавіючої сталі .

  Монтаж емальованих трубопроводів здійснюється будь-яким методом зварювання. З метою захисту зварного шва в місцях з'єднання емальованих труб наноситься спеціальна паста, яка при зварюванні наплавляє поверхню стикувального шва.
  Труби, відводи і переходи емальовані по ТУ У 23371749-004-96 призначені для систем холодного і гарячого водопостачання з робочою температурою до 90+5 °С і робочим тиском до 2,0 МПа. Крім того, емальовані труби можна використовувати в нафтопроводах, що транспортують нефтегазоводные суміші, обводнену нафту, неосушенный нафтовий газ з сірководнем концентрації до 30%; мінералізовані стічні води з рН 3-10. Емальовані труби можуть бути використані також при транспортуванні вуглекислого газу, хлоридів та інших агресивних середовищ