Кошик
64 відгуків
Металл Импорт ООО
+380980776608
+380937521968

Труби круглого перерізу

В цій групі Ви зможете знайти чорні труби круглого перерізу: гарячекатаних, холоднокатанных, зварних і безшовних. Ми реалізуємо труби таких марок стали: сталь 3,сталь 08КП, сталь 09Г2С, сталь 10, сталь 20, сталь 35, сталь 45, сталь 65Г та інші.
1 2 ... 66

Труби сталеві є частиною асортименту сталевого металопрокату і дуже часто зустрічається в нашого життя і має величезне значення для проживання в рамках сучасного світу. Застосовуються практично у всіх галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, а також щоденному побуті.

Металеві труби мають широку сферу застосування. Їх використовують в нафтовій і газовій галузях.  У будівельній галузі їх застосовують для облаштування газо і гідро комунікацій при зведенні будівель. Також, труби можуть виконувати роль захисного кожуха для інших видів комунікацій, наприклад електричних. Крім цього труби застосовують у виробництві в якості заготовки для подальшої обробки при отриманні інших металевих виробів різних типів, таких як відводи, фітинги, фланці та інші деталі трубопроводів. Круглі труби часто використовують і при виробництві меблів.

Важливу роль у системі гідрокоммунікацій грають водопровідні труби, без них не може обійтися будівництво жодного об'єкта.  Водогазопровідна труба (ВГП) призначена для транспортування рідин, газу та інших речовин. Труба ВГП виробляють з чорної нержавіючої та оцинкованої сталей, але найбільше поширення отримали труби із звичайної вуглецевої сталі, завдяки своїй невисокій вартості.